Підписатися на RSS

Наукова робота у школі здійснюється в рамках співпраці нашого навчального закладу із Тернопільським обласним відділенням Малої академії наук України (на базі школи діє секція історії України), Тернопільським обласним комунальним інститутом післядимломної педагогічної освіти, Тернопільським обласним еколого-натуралістичним центром.

Результатом цієї роботи є:

1. Ангел Олеся – призер (ІІІ місце) ІV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів; призер (ІІІ місце) районного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Гусятинщини; нагороджена грамотою відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації за участь у районному етапі літературного конкурсу «Акорди творчості» у номінації «Проза»; учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

2. Бісюк Василина – лауреат диплому учасника ІV Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів; учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

3. Верля Христина – призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва; нагороджена грамотою відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації за участь у районному етапі літературного конкурсу «Акорди творчості» у номінації «Поезія»; відзначена у наказі відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації «Про підсумки проведення районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА» за оригінальність техніки виконання, творчу уяву, індивідуальний підхід до розкриття теми, тематичну спрямованість роботи у номінації «Образотворче мистецтво»; учасник ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

4. Седляш Марія – призер (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва; учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів з навчальних предметів.

5. Попелюх Тетяна – призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання; учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів з навчальних предметів.

6. Пасічник Юлія – призер (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання; учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів з навчальних предметів.

7. Махомет Христина – призер (ІІІ місце) районного етапу конкурсу пошукових та науково-дослідницьких робіт щодо вивчення діяльності ОУН і УПА в роки Другої світової війни та післявоєнні роки на території Гусятинщини; учасник Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів з навчальних предметів.

8. Червоняк Святослав – відзначений у наказі відділу освіти Гусятинської райдержадміністрації «Про підсумки проведення районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого відзначенню 75-ї річниці створення УПА» за високу мовленнєву культуру, артистизм, інтонаційне відтворення художніх образів, цікавий творчий задум у номінації «Патріотична проза і поезія».

Також наша школа була організатором та місцем проведення обласної науково практичної конференції, приуроченої до 150-річчя з дня народження Єпископа Григорія Хомишина, а також круглого столу на тему:"Постать Єпископа Григорія Хомишина з погляду сьогодення".

Кiлькiсть переглядiв: 44