Підписатися на RSS

Результати діяльності ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гадинківці за 2016-2017 н. р.

У 2016/2017 н. р. якість навчальних досягнень учнів становила 50% від загальної кількості учнів 2–11 кл. Нижче від загальношкільного показника якості навчальних досягнень закінчили навчальний рік учні 11-го класу.

Показник найвищої якості навчальних досягнень з навчальних предметів мають:

· учні 4 класу – 75%;

· учні 5 класу – 48%

· учні 7-го класу – 55%.

Учнів високого рівня навчальних досягнень за ступенями:

- І ступінь – 6;

- ІІ ступінь – 7;

- ІІІ ступінь – 2;

Всього: 15

До учнів з високим рівнем навчальних досягнень увійшли:

Початкова школа Середня школа Старша школа
Яцевич Марія Крулевська Лілія Потикевич Мар’яна
Копко Вікторія Гапин Андріана Верля Христина
Чемерис Назарій Ангел Олеся
Расевич Олеся Бісюк Василина
Штойко Юлія Мазурак Павло
Михайлюк Вікторія Махомет Христина
Пасічник Юлія

Учениця 9-го класу Гапин С. отримала свідоцтво про закінчення базової загальної середньої освіти з відзнакою.

Учнів достатнього та високого рівня навчальних досягнень – 52.

З однією оцінкою середнього рівня закінчило навчальний рік – 7.

Залишених на повторний курс –немає.

Отримали індивідуальну програму на новий навчальний рік – немає.

Одним із головних завдань педколективу була робота з обдарованими та здібними дітьми. З метою підтримки талановитої молоді в школі запроваджена практика нагородження переможців та призерів районних конкурсів, олімпіад, змагань.

Як результат такої роботи результативність участі школярів у різноманітних конкурсах.

Так, у 2016/2017 н. р. учні школи прийняли активну участь в І-ІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

· учні початкової школи – у ІІ етапі XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;

· учні 5–11 класів – з 12 навчальних предметів.

Всього – 15 учнів.

10 учнів школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

· Ковцун Тарас – призер (ІІІ місце) ІІ етапу XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

· Сорока Тетяна – призер (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

· Верля Христина – призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва.

Робота в МАН:

· Махомет Христина – призер (ІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт учнів 6–8 класів.

· Павлюк Світлана – призер (ІІІ місце) І етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

· Попелюх Христина – призер (ІІІ місце) І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

· Попелюх Тетяна – призер (ІІ місце) І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

· Потикевич Мар’яна – лауреат диплому ІІІ Всеукраїнської олімпіади з філософії для школярів, призер (ІІІ місце) ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Слід також візначити, що в рамках взаємодії з МАН упродовж
2016/2017 р. ЗОШ І-ІІІ ступенів отримала статус базового навчального закладу з організації науково-дослідницької та пошукової роботи з учнями-членами Малої академії наук України.

У рамках урочистостей, приурочених до 150-річчя від Дня народження Єпископа Григорія Хомишина 23 березня 2017 рокув Гусятинській філії Тернопільського обласного відділення Малої академії наук України на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Гадинківці, відбулася обласна науково-практична конференція, організована для викладачів секцій історії України, етнології, правознавства Гусятинської філії обласного відділення МАН України, вчителів історії та основ християнської етики Гусятинського району.

Основна мета заходу – формування духовних та моральних орієнтирів сучасного школяра.

З доповідями на конференції виступили слухачі секції історії України Гусятинської філії обласної МАН України Бісюк Василина та Потикевич Мар’яна, викладач секції історії України Гусятинської філії Василишин С. Ю., доктор історичних наук, професор ТНПУ ім. В Гнатюка Бистрицька Е. В., кандидат історичних наук, доцент ТОКІППО Свідерський Ю. Ю., доктор теологічних наук, кандидат історичних наук, член спілок журналістів, письменників та краєзнавців України, настоятель Свято-Покровської церкви міста Копичинці Отець Василь Погорецький.

Переможці та призери інших конкурсів

· Бісюк Василина – переможець (І місце) на районній конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» у секції «Ахеологія» та лауреат обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний»;

· Махомет Христина – призер (ІІІ місце) районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» у секції «Фольклор та етнографія»;

· Ковцун Тарас – нагороджений грамотою Чортківського педагогічного коледжу за участь в обласному конкурсі у номінації «Інструментальна музика», відзначений за високий рівень виконавської майстерності у конкурсі «Свята Покрова» в номінації «Виразне читання», учасник
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

· Заверуха Мар’яна – призер (ІІІ місце) в номінації мистецького напряму обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячо-юнацької творчості «Безпека в житті – життя у безпеці 2016».

· Мельник Павло – призер (ІІІ місце) районної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Роде наш красний, роде наш прекрасний» у секції «Геологія»

· Седляш Марія – призер (ІІ місце) обласного туру конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», активний учасник конкурсів з образотворчого мистецтва.

· Потикевич Мар’яна – автор подяки за твір «Моя майбутня професія», лауреат грамоти районного конкурсу учнівських творів «Зродились ми великої години».

· Верля Христина – автор подяки за твір «Моя майбутня професія».

· Дитячий гурт «Домісолька» за участь у конференції, присвяченій 150-річчю від Дня народження Г. Хомишина (м. Чортків)

· Команда учнів ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Гадинківці у складі Потикевич Мар’яни, Верлі Христини, Ковцуна Тараса, Гапин Софії та Бісюк Василини за хорошу підготовку та активну участь у 16-му чемпіонаті Тернопільської області з інтелектуальних ігор пам’яті героя АТО Ореста Квача «УНІКУМ» була відзначена подякою.

· 5 учнів (Червоняк Святослав, Дяковська Юлія, Куч Дмитро, Гуменюк Микола, Яцевич Марія) стали призерами конкурсу українознавства «Патріот».

· 13 учнів (Попелюх Тетяна; Потикевич Мар’яна; Верля Христина; Кушнір Діана; Павлюк Світлана; Пасічник Юлія; Попелюх Христина; Макогоник Христина; Бісюк Василина; Махомет Христина; Ангел Олеся; Арутюнян Вікторія; Гук Михайло) стали призерами конкурсу «Sunflower – 2016»

Переможці та призери спортивних конкурсів

· Команда учнів ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Гадинківці у складі Потикевич Мар’яни, Бабина Назара, Хомишина Валентина, Махомет Христини стала призером (ІІІ місце) у районних змаганнях з настільного тенісу.

· Команда учнів ЗОШ І–ІІІ ступенів с. Гадинківці у складі Підлубного Богдана, Бабина Назара, Хомишина Валентина, Худи Юрія, Ковцуна Тараса стала призером (ІІІ місце) у районних змаганнях з баскетболу.

· Підлубний Богдан – призер (ІІ місце) у складі команди на ХХІ Спортивних іграх школярів Тернопільщини з футболу серед юнаків ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Кiлькiсть переглядiв: 55