Підписатися на RSS

Традиції школи– це ті найвеличніші чари , що об’єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну велику родину. Наша школа славиться своїми традиціями. Серед них зустрічаються досить давні та рідні свята, наприклад такі як:

День знань - саме в цей день ми приймаємо до великої, дружньої шкільної родини першокласників.

Свято квітів -саме восени в школі традиційно проводиться свято квітів. Щорічно проходить виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу. У виставці беруть участь учні 1-11 класів.

Святкові концерти до"Дня Вчителя”, організаторами яких є учні школи.

Предметні тижні -це справжні свята, адже це результат спільної творчої праці вчителів і школярів, сплеск фантазії та емоцій, можливість відкрити нові грані улюблених предметів.

Свято Миколая -В цей день учні початкової школи проводять концерт для своїх рідних та знайомих.

Замість ялинки - "Зимовий букет" - в школі традиційно проводить вистака новорічних композицій.

Весела зимова пригода - Однією із шкільних традицій є святкування Нового року. Це особливий день не тільки для дітей, але й для дорослих. Коли мова йде про нього, ми згадуємо дитинство, казку. Це довгоочікуване й улюблене дітьми свято, яке наповнює серця очікуванням дива.

День Соборності -В школі проводять виховні години, інформаційні хвилинки «Соборність України.
День вшанування жертв Чорнобиля -26 квітня в нашій школі проходять тематичні лінійки та заходи, присвячені вшануванню пам'яті героїв та жертв Чорнобильської трагедії.
Свято Останнього дзвоника -е найулюбленіше свято дітей, адже, закінчується важкий навчальний рік і попереду три місяці канікул.
В цей день підводяться підсумки всього навчального року. Відмінників, спортсменів та активістів нагороджують грамотами та дипломами.
Кiлькiсть переглядiв: 57